Oklejanie witryn

OKLEJANIE WITRYN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Reklama w witrynach okiennych to najprostsza forma reklamy wielkoformatowej. Możemy powiedzieć, że jest stosunkowo tania gdyż nie potrzebujemy dodatkowego nośnika/płyty na którą naklejamy nadruk. Wykorzystujemy szkło z okien.

Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu, oklejaniu czy demontażu starych reklam. Proponujemy poniżej ciekawe rozwiązania, które nie tylko pozwolą zauważyć Twoją firmę lecz przede wszystkim pozwolą wyróżnić się jej w gąszczu konkurencji.

Na hasło „oklejanie witryn Piotrków Trybunalski” łapiemy za narzędzia, gotowi do pracy. Działamy nie tylko w Piotrkowie Trybunalskim, ale również jesteśmy gotowi dojechać do Łodzi, Radomska, Tomaszowa, Bełchatowa…

 

Folia OWV

Folia OWV (z ang. One Way Vision – czyli widok w jedną stronę) to bardzo popularne rozwiązanie. Nasi klienci często nazywają ją folią dziurkowaną, sitodrukiem, siateczką. Nie ważne jak ty ją nazywasz – wiemy co masz na myśli.

Folia OWV pozwala widzieć nam w środku, co się dzieje na zewnątrz. Klienci przebywający na zewnątrz widzą natomiast piękną i przykuwającą oko reklamę. Najczęściej montowana jest na witrynach oraz na samochodach.

Oferujemy najwyższej jakości, pełno-kolorowy druk ekosolwentowy oraz usługę montażu. Możemy okleić państwa witryny lub wysłać kurierem wydruki przygotowane do montażu.

Cennik folii OWV

Termin: 1-3 dni roboczych
Ceny netto

Wydruk 

1-5 mkw : 37,90 zł/mkw
5-20 mkw :  34,90 zł/mkw
od 20 mkw : 29,90 zł/mkw

Montaż

Montaż do 3 m wysokości 25 zł/mkw
Montaż z podnośnika, rusztowania, drabiny wyceniamy indywidualnie. Po prostu napisz maila.

Folie dekoracyjne (folia szroniona, mrożona)

To nasz ulubiony produkt ze względu na prostotę i przepiękne efekty wizualne. Niestety piękno ma swoją cenę. Oczywiście udało nam się dobrać parametr jakość/cena aby niemalże każdy klient mógł sobie na nią pozwolić.

Oferujemy oklejanie witryn folią szronioną w celu prywatyzacji, olejanie folią szroniona wycinaną ploterowo oraz folią szronioną zadrukowaną. Każdy z tych sposobów daje unikalne efekty wizualne i ten wyjątkowy efekt piaskowanego szkła. Dodatkowo folia ta, według naszych obserwacji przepuszcza więcej światła dziennego niż, np. folia OWV.

Folia oferowana przez konkurencję jest stosunkowo trudna w montażu, nawet dla doświadczonych monterów. Nasz produkt posiada specjalny klej kanalikowy, który utrudnia powstwanie pęcherzyków powietrza. Dodatkowo nawet przy przypadkowym zagięciu przy montażu, nie widać białych śladów.

Folię szronioną sprzedajemy również klientom detalicznym – nacięcie na ploterze do żądanego wymiaru bezpłatne (Tylko prostokąty) .

Cennik folii szronionej

Termin: 1-3 dni roboczych
Folie sprzedajemy na metry bieżące z całej szerokości rolki 127 cm
Ceny netto

 Folia szroniona

Folia do 10 mkw: 36,90 zł/mkw
Folia wycinana ploterowo:  49,90 zł/mkw
Folia zadrukowana : 54,90 zł/mkw

Montaż

Montaż do 3 m wysokości
30 zł/mkw dla folii całej i drukowanej
40 zł/mkw dla folii plotowanej
Montaż z podnośnika, rusztowania, drabiny wyceniamy indywidualnie. Po prostu napisz maila.

Folie monomeryczna + laminat

Folia monomeryczna całkowicie zakrywa witrynę, zapewnia prywatność gdyż nic przez nią nie widać. Zabiera sporo światła dziennego. Od środka jest biała z delikatnie widocznym nadrukiem.

Zapewnia najwyższą jakość wydruku, świetnie odwzorowuje kolory pozwala uzyskać świetnie nasycone wydruki.

Wydruk na folii najczęściej zabezpieczamy laminatem, który jeszcze bardziej podkreśla kolory i zwiększa żywotność reklamy. Standardowo stosujemy laminat z 2-letnim filtrem UV.

Dla ekspozycji krótkoterminowych, oferujemy folię z klejem tymczasowym lub folię Easy-Dot który umożliwia wielokrotne przyklejanie i odklejanie bez utraty przyczepności.

Szerokości rolek: Mono: 105,137,160 cm | Klej tymcz. : 137 cm | Easy-Dot:104 cm

Cennik folii monomerycznej

Termin: 1-3 dni roboczych

Przy laminowaniu + 1 dzień roboczy

Ceny netto

 Folia monomeryczna mat lub błysk

1- 5 mkw: 39,90 zł/mkw
5-20 mkw:  34,90zł/mkw
od 20 mkw : 31,90 zł/mkw

Folia z klejem tymcz. + 5,90 zł /mkw
Folia Easy-Dot + 9,90 zł /mkw

Dodatkowe ceny

Laminowanie: 17,90 zł /mkw
Laminowanie liczymy z całej szerokości materiału, na metry bieżące.
Montaż – 25 zł /mkw
Montaż z podnośnika, rusztowania, drabiny wyceniamy indywidualnie. Po prostu napisz maila.

 

Folie wycinana ploterowo

To chyba najstarsza forma reklamy i zarazem najprostsza. Pozwala jednak uzyskać ciekawe efekty wizualne. Reklamy z folii plotorej są bardzo estetyczne i czytelne.

Jedyną wadą jest liczba kolorów – teoretycznie każdą literkę moglibyśmy wyciąć z innego koloru folii, ale to raczej jest mało opłacalne. Najczęściej wykonujemy napisy w kolorach białym, czarnym, żółtym, srebrnym, choć paleta kolorów jest znacznie bogatsza – 50 kolorów matowych i błyszczących. Do tego folie odblaskowe, szronione w kilku wersjach  oraz dekoracyjne.

 

Szerokości rolek: Kolorowe: 123 cm | Folia szroniona: 127

Cennik folii plotowanych

Termin: 2-4 dni roboczych

 

Ceny netto

 Folia ploterowa mat lub błysk z nacinaniem

1- 5 mkw: 34,90 zł/mkw
5-20 mkw:  30,90zł/mkw
od 20 mkw : 29,90 zł/mkw

 

Montaż folii

Usunięcie odpadu i folia transportowa : 12,90 zł /mkw
Montaż – 25 zł /mkw
Montaż z podnośnika, rusztowania, drabiny wyceniamy indywidualnie. Po prostu napisz maila.

 

Wybrane realizacje

Jesteśmy otwarci na wiele form współpracy, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Posiadamy monterów z doświadczeniem, który zsą w stanie wykonać montaż niemalże w całym kraju. Czasem jesteśmy w stanie podjąć się montażu państwa materiału.

W celu wyceny zamówień niestandardowych prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt z nami

tel. 724 484 561
[email protected]

 

Lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 56
97-300 Piotrków Trybunalski

NEWSLETTER