OKLEJANIE SAMOCHODÓW

 

 

Profesjonalnie zaprojektowane reklamy nie tylko podniosą rangę Twojej firmy, są one również jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Reklama na samochodzie może być obejrzana przez 3000 osób na godzinę. Oklejony samochód przyciąga uwagę klientów, czasem jednak pełni tylko funkcję czysto informacyjną, tak jak np. oklejone busy czy autobusy.

Oferujemy najwyższej jakości materiały, które zapewniają jasny i czytelny przekaz, a jednocześnie są trwałą formą reklamy, która będzie świetnie realizować swoje cele przez wiele lat.

Oferujemy wykonanie reklamy z:

  • folii ploterowej,
  • folii monomerycznej, zadrukowanej i zalaminowanej (również z możliwością docięcia do dowolnego kształtu),
  • folii OWV,
  • folii wylewanej z laminatem wylewanym (dającej efekt jakby wydrukowania bezpośrednio na karoserii samochodu)
  • specjalistycznej folii banerowej, która jako jedyna nadaje się na plandeki TIR’ów czy przyczepek samochodowych. Dodatkowo istnieje możliwość zadrukowania folii i wycięcia w dowolnym kształcie.

Oklejanie busów, autobusów

Najczęsciej na busach i autobusach stosujemy wycinaną folię ploterową, ovw i monomeryczną. Używamy tylko sprawdzonych producentów a nie chińskich zamienników.

Koszt reklamy możemy ustalić po wstępnej rozmowie dotyczącej tego co ma zawierać projekt, jakie napisy, grafiki itp. Ustalamy to wyliczając metry kwadratowe biorąc pod uwagę oklejaną powierzchnię.

W większości przypadków zajmujemy się montażem takich naklejek.  Może się on odbyć u nas w firmie lub możemy przyjechać w umówione miejsce i tam wykonać montaż.

Oklejanie samochodów dostawczych

Oklejamy małe samochody dostawcze typu Citroen Berlingo czy większę np. Jumper.

Jeśli chcesz już dziś poznać przybliżone koszty oklejenia twojego samochodu, wypełnij formularz który znajduje się na stronie. W ciagu kilku minutek otrzymasz przybliżone koszty oklejania twojego dostawczaka – 24h / 7 dni w tygodniu.

OKLEJANiE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Wykorzystaj swoje prywatne auto jako bezpłatny nośnik reklamy! Przyciągnij nowych klientów do swojej firmy.  Rozważ  jak często zwracasz uwagę na na przejeżdzające i wyróżniające się w gąszczu innych aut samochodzy.

Pomożemy ci wykorzystać Twoją bezpłatną powierzchnię reklamową, która bedzie na siebie zarabiać.

LOSOWE realizacje

W celu wyceny zamówień niestandardowych prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt z nami

tel. 724 484 561
[email protected]

 

Lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 56
97-300 Piotrków Trybunalski

NEWSLETTER