KASETONY REKLAMOWE

Od wielu lat sukcesywnie produkujemy kasetony podświetlane. To takie, mówią nieco kolokwialnie – „skrzynki” z oświetleniem w środku, reklamy świetlne. Po kilku latach wybraliśmy najlepsze materiały gwarantujące najlepszy efekty. Dobraliśmy odpowiednie parametry –  odległość oświetlenia od lica, odstępy między poszczególnymi pasami ledów, specjalna folia do podświetleń.  Gwarantujemy pełną satysfakcję, jesteśmy w 100% pewni efektu, który wyróżni twoją firmę w gąszczu innych.

Dzięki współpracy z Alior Bank oferujemy możliwość sfinansowania reklam w dogodnych ratach od 3 do 60 rat do kwoty 16 tys. złotych.

Kasetony REKLAMOWE PODŚWIETLANE

(JEDNOSTRONNE I DWUSTRONNE)

Zajmujemy się produkcją kasetonów reklamowych na wzmacnianym profilu aluminiowym – praktycznie zawsze go malujemy proszkowo na dowolny kolor RAL lub z profilu PCV, który oferujemy w kolorach białym, czarnym i szarym.

Lico wykonane jest z płyty pleksi opal (max wymiar płyty 3,05 x 2,03) lub poliwęglanu komorowego (max wymiar płyty 6x2,1). Osobiście w większości sytuacji stosujemy płytę pleksi ze względu na znacznie lepsze efekty wizualne.

Na płytę naklejona jest specjalna folia translucentna do podświetleń, a nie jak w przypadku konkurencji, folia z podwójnym zadrukiem. Zapewnia to przepiękne efekty wizualne i przyciąga wzrok potencjalnych klientów.

Do oświetlenia stosujemy tylko sprzawdzone moduły led takich producentów jak LG czy Samsung a nie taśmy, które zapewniają znacznie jaśniejsze światło. Odpowiednie rozmieszczenie sprawia, że nie występują jaśniejsze i ciemniejsze pasy na reklamach, a cała powierzchnia jest idealnie oświetlona.

 

Cennik kasetonów

oczywiście zawsze wyceniamy takie kasetony indywidualnie, ale do oszacowania kosztów, można przyjąć następujące progi cenowe:

 

 

900 – 650 zł netto  za m2

Wystarczy, że pomnożysz:

wysokosć x szerokość x CENA

 

 Czas realizacji

do 7-8 dni roboczych

Kasetony 3D jednostronne

Reklama nie lubi nudy. Postanowiliśmy nieco urozmaicić standardowe, może nieco nudne rozwiązania, nieco bardziej nietypowymi i oryginalnymi.

Na nasz produkt składają się następujące elementy:

  1. kaseton prostokątny w ramie aluminiowej lub PCV
  2. kaseton w dowolnym kształcie zamontowany na kasetonie prostokątnym
  3. specjalne mocowania dystansowe i wzmocnienia konstrukcyjne pozawalające zamontować kaseton jako nieco odsunięty od elewacji

 

Dzięki nam możesz mieć pewność, że Twoja firma wyróżni się na tle innych. 

 

 

 

 

Dzień, Rama aluminiowa, biała, Liera 3D led w kształcie laptopa.

2 płaszczyzny, montaż na dystansach, dodatkowe oświetlenie od tyłu. Folia translucentna

 Czas realizacji

do 7-8 dni roboczych

Cena kasetonu 3D
=
cena kasetonu
+
cena litery 3D

 

Tego typu produkt zawsze wyceniamy indywidualnie. Bardzo prosimy o przesłanie na maila [email protected] z dołu tej strony lub z zakładki kontakt podając kilka najważniejszych informacji.

 

W celu wyceny zamówień niestandardowych prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt z nami

tel. 724 484 561
[email protected]

 

Lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 56
97-300 Piotrków Trybunalski

NEWSLETTER