Podobno o gustach się nie dyskutuje. Bo każdy ma inny smak. Bo to niegrzeczne i niemiłe. A guzik prawda! Może Ty lubisz kolor czarny a Twoja przyjaciółka niebieski ale każdy z nas ma zapisane w kodzie DNA poczucie estetyki  i się nim mniej lub bardziej w życiu kieruje. Powiesz: „reklama ma tylko informować o mojej usłudze, nie musi być ładna”. Dla Ciebie może nie ale czy Twoi klienci podzielają Twoją opinię?

Ostatnio idąc przez nasz kochany Piotrków zauważyłam, że na jednej z głównych ulic pewien męski fryzjer sprawił sobie nowy potykacz. Potykacz, który przypomina rysunek wykonany w japońskim stylu manga. Do samej mangi nic nie mam ale w tym wypadku reklama została niestarannie wykonana i chyba nie działała tak jak powinna, bo tłumu oczekujących przed lokalem nie widziałam nigdy a mijam go często. Nowej firmie nie jest łatwo się wybić, to prawda. Zwłaszcza, że konkurencja działająca przez lata zebrała już rzesze stałych klientów i jest polecana dalej przez zadowolonych usługobiorców.Rozwiązaniem może być zlecenie wykonania reklamy, która będzie i profesjonalna i estetyczna zarazem. A tego w naszym mieście i kraju raczej brakuje stąd też od kilku lat rozdaje się Chamlety – „nagrody” dla najgorszej reklamy.

http://www.mmlodz.pl/

http://www.mmlodz.pl/

http://komediowo.pl/

http://komediowo.pl/

Prawdopodobnie powyższe reklamy utknęły w pamięci odbiorcom ale raczej jako coś kiczowatego, może nawet lekko zabawnego jeśli to akurat mieści się w ich poczucie humoru. Ciekawe czy potrafiliby wymienić markę, która jest reprezentowana na plakacie lub bannerze? Jeśli chcesz by to Twoja firma została zapamiętana a nie półnaga kobieta na wizytówce, to dobrze przemyśl komu powierzasz projekt swojej reklamy. No chyba, że otwierasz sex-shop. Wtedy półnaga kobieta faktycznie ma sens…

Jestem nieobiektywna i oczywiście uważam, że najładniejsze reklamy w Piotrkowie, Bełchatowie i okolicy robimy my – AdsHome.pl. Możesz mi nie wierzyć. Albo możesz obejrzeć nasze portfolio i przekonać się sam.