Agencja Reklamowa – Ad’sHome

Parę lat temu dwójka młodych ludzi postanowiła założyć AdsHome, miejsce, w którym właściciele mniejszych i większych firm odczują jak dzięki reklamie zyskują nowych klientów i stają się znani na rynku. Ich agencja reklamowa rozrosła się w zadziwiająco szybkim tempie. Inwestują w ludzi i maszyny ciągle zwiększając jakość świadczonych usług.

On – Szef nad Szefami i Pan Prezes – zna się na internetach. W wolnych chwilach przekopuje kody, by strony i sklepy internetowe lepiej działały. Tak ci stronę wypozycjonuje, że Google nie śmiałoby cię nie rozpoznać. Jako niespełniony artysta projektuje ulotki, wizytówki i wielkie reklamy. Pan Złota Rączka, który zamontuje co potrzeba i nawet samochód oklei reklamą.

Ona – Duch Kreatywny – siedzi, myśli, mruży oczy i dopieszcza projekty, bo klient nasz pan, albo pani. Jak musi, to nawet teksty na strony klientów napisze i hasła reklamowe powymyśla. Jak nie musi, to pisze bloga, bo ma. Ma też Nikona i nie zawaha się go użyć.

Razem – Tworzą AdsHome – miejsce gdzie zapewniają kompleksową obsługę reklamową.Cokolwiek związane jest z reklamą, nie jest im straszne. Nawet jeśli właśnie założyłeś nową działalność i nie masz pomysłu, jak ma się kojarzyć twoja firma, nie martw się i przyjdź do nich. Od projektu logotypu, przez stronę internetową i wizytówki, do wielkich bannerów i potykaczy a na wysokim miejscu w Google kończąc. Zobacz co już zrobili i zapoznaj się głębiej z ich ofertą.

Agencja Reklamowa Tomaszów Mazowiecki

 

ADSHOME.PL jest marką należącą do GrupaVNM.pl

Działamy nie tylko w Piotrkowie: Agencja Reklamowa Bełchatów